Echipa

Echipa

Rezultate Etapa 13 a Campionatului Judetean

Etapa a 13 a campionatului judetean seria sud :

Ultima etapa a turului camp jud , echipa noastra Spicul a jucat in deplasare la Valea Izvoarelor,pe o vreme urita de iarna pe un teren inpracticabil am reusit un egal meritat.
Echipa noastra a prestat un joc bun fara aportul unor titulari,dar din nou albitrul + observatorul de joc dl Suto au dirijat bine acest joc impotriva noastra
Filmul acestui joc s-a terminat in minutul 102, arbitrul intilniri a aratat 4 minute de prelungire si a prelungit 12 minute pina gazdele au egalat, echipa noastra a condus cu 1-3 pina in minutul 89, dupa care au urmat aceste prelungiri ,cele 2 echipe nu au avut nici o schimbare de jucatori de unde acele 12 minute de prelungire. In retur ne vom gindi bine daca ne vom mai inscrie in campionat,atentie Federatia de Fotbal Mures.
A.S.Infratirea V-iZV - A.S.Spicul Gheja
Marcatori: Sukosd Akex min 11, Bartha Silard min28, Lazar Florin min 68, oaspeti au marcat in minutele 19,89,102.